Mükyen Hukuk Bürosu'na Danış

Anasayfa » Hemen Danış

Hemen Danış

   Mükyen Hukuk Bürosu, iş disiplini ve düzenli iş takibi ile müvekkillerine iş yaşamında katma değer sağlamayı amaç edinmiş olmakla, beraberindeki doğru değerler ile çalışma kültürü, meslek ilkeleri ile sürdürülebilir başarıyı hedeflemektedir. Nitelikli temsil ve müvekkillerimizin memnuniyeti, bizim için elzem unsurlardır. Mükyen Hukuk, yenilikçi hukuki çözümler anlayışına bağlı olarak uzmanlaşmaya önem vermektedir. Bu uzmanlaşmanın sonucu olarak ise farklı alanlardaki farklı uzmanlıkların direkt sonuç alabiliyor olmasıdır.

  Bu uzmanlaşma eğilimi kapsamında Ceza Hukuku, Şirketler Hukuku, İş Hukuku, Bilişim Hukuku, Enerji Hukuku, E-Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İdare Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Miras Hukuku, Borçlar Hukuku, Aile Hukuku, Finans Teknolojileri Hukuku, Uluslararası Hukuk, Deniz Ticareti ve Rekabet Hukuku gibi geniş bir yelpazedeki farklı uzmanlıklarımızla hukuki uyuşmazlıkların çözümlenmesine yönelik faaliyetler yürütmekte ve direkt sonuçlar almaktayız. Mükyen Hukuk Bürosu; yerli ve yabancı sermayeli şirketlere ve şahıslara, uzmanlık gerektiren konularda, gerek Türkiye’nin birçok ilinde yerel hukuk büro temsilcilikleri ile, gerek ise uluslararası alandaki işbirliği içerisinde olduğu paydaş hukuk büroları aracılığı ile, danışmanlık ve dava konusu uyuşmazlıklarda avukatlık hizmetleri vermektedir.

  Türkiye geneli tüm iller, Büyük Britanya Ada geneli, Kuzey Avrupa ve Balkanlar ağırlıklı olmak üzere, kurumsal şirketlerin hukuki temsilciliğini başarıyla yürütmektedir. Geniş bir hukuki yelpazede yoğunlaşan uzman avukat kadrosuyla Mükyen Hukuk Bürosu, teknolojik gelişmelerle desteklenen ticaret hayatının yeniliklerini ve bu doğrultuda değişen hukuki uygulamaları kavrayarak; hukukun üstünlüğünün esas alındığı, dinamik ve profesyonel bir anlayışla çalışmayı ilke edinmiştir. Bu noktada gelişen teknoloji paralelinde Mükyen Hukuk Bürosu; Finansal Teknoloji (FinTek), kripto para regülasyonları ve paranın teknolojik geleceği konularında da ülkemiz hukuk camiasına hukuki öncülük görevini de misyon edinmiştir.

   Mükyen Hukuk Bürosu; temsil ettiği müvekkillerin ihtiyaçlarına yönelik hukuki danışmanlık hizmetini esasına uygun sunabilmek adına, uyuşmazlık esnasında olduğu gibi, uyuşmazlık süreçlerinin tamamında danışmanlık hizmetleri ile de müvekkillerimiz aleyhine oluşabilecek hukuki risklerin analizi ve asgari düzeye indirgenmesini amaçlamaktadır. Bu önleyici ve öngörü süreçlerini barındıran ilkemiz, müvekkillerimiz için ciddi kazanımlar doğurmaktadır.